Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

  • ساک دستی باکس لارج(رستورانی)

ساک دستی رستورانی پارچه ای :

ساک دستی پارچه ای با بغل پاکت بزرگ  و حجیم  مخصوص انواع جعبه ها و ظروف رستورانی  نظیر جعبه شیرینی و کیک و جعبه پیتزا و جعبه های سوخاری و ساندویچ ، انواع ظروف سالادی و ظرف غذای تکپرسی و دوپرسی و انواع ظرف های درب دار و ظروف کبابی سه خانه و چهارخانه در سایز های مختلف و سفارشی با سایز بغل پاکت از 10الی 30سانت و با عرض  و ارتفاع متنوع در 14رنگ  در مجموعه تولید و چاپ تک پک به تولید رسیده است .که با توجه به مزیت بغل پاکت و کف پهن و حجیمی که این نوع از بگ ها دارند از بهم ریختگی محتویات بسته و ظرف و جعبه شما در هنگام حمل جلوگیری میکند. این بگ ها در دو ضخامت  پارچه ی 60گرم و 90 گرم  تولید میشوند که با توجه به شکل ظاهری  جذاب و رنگبندی متنوع در 14 رنگ و استحکام بالای این محصولات  نسبت یه مدل های مشابه کاغذی که بعد از مصرف دور انداز هستند  یک تبلیغ ماندگار را برای کسب و کار فعال شما خلق میکند.

 

برای مشاهده لیست قیمت ساک دستی پارچه ای عطف بزرگ رستورانی روی این لینک کلیک کنید

ساک دستی جعبه شیرینی
ساک پارچه ای قنادی
تولید ساک دستی
ساک پارچه یا سوزنی
کیسه پارچه ای ظرف غذا
ساک دستی اسپان باند
ساک دستی پارچه ای رستورانی
ساک تبلیغاتی
ساک دستی بغل پاکتی
ساک تبلیغاتی بغل پاکتی
تولید ساک دستی باکس رستورانی
ساک پارچه ای
کیسه خرید پارچه ای
کیسه تبلیغاتی
تولید کننده ساک دستی پارچه ای
ساک دستی برای رستوران
ساک دستی ارزان تولید کننده
ساک خرید فروشگاهی
ساک دستی بغل پاکتی فروشگاهی

چرا از ساک دستی پارچه ای استفاده کنیم؟!

 این نوع ساک دستی پارچه ای با توجه به قابلیت ساخت سایز سفارشی میتواند از سایز بغل پاکت ده الی سی سانت با عرض و ارتفاع  دلخواه تولید شود که معمولا مورد استفاده انواع  فروشگاه های مواد غذایی نظیر انواع شیرینی فروشی ها و کیک  ها برای جعبه های مقوایی آنها با توجه به اینکه این ساک های پارچه ای از عطف بغل و کف بزرگتری نسبت به ساک دستی های عادی برخوردار هستند این جعبه ها کف ساک دستی میتواند بنشیند و توسط مشتری حمل شود بدون اینکه محصولات داخل جعبه یا کارتن بهم بریزد. همچنین میتواند مورد استفاده رستوران ها برای حمل انواع ظرف های غذای تکپرسی و دو پرسه و انواع ظرفهای کبابی دوخانه و چهارخانه قرار گیرد و در این مورد هم با توجه به شکل ظاهری خاص این نوع از بگ های پارچه ای از بهم ریختگی محتویات داخل  ظروف جلوگیری به عمل می آید.

ظاهر زیبا و شکیل این نوع از بگ ها با توجه به قیمت ناسب آن و دوام بالای این نوع از بگ ها با توجه به پارچه ای بودن آنها باعث شده بسیاری از مصرف کنندگان هوشمند از این نوع ساک دستی پارچه ای بجای نایلون و کاغذ دور انداز استفاده کنند تا بعد از تحویل کالا به مشتری تا مدتها بگ پارچه ای آنها مورد استفاده مشتری قرار گیرد و همواره تبلیغات موثر خود را در خانه های مشتریان خود داشته باشند

جنس و رنگبندی این ساک دستی پارچه ای چیست؟!

جنس ساک دستی تبلیغاتی، "اسپان باند" یا پارچه سوزنی میباشد که دارای دو نوع بافت دانه برنجی و سوزنی در بازار ایران میباشد پارچه اسپان باند از پلی پروپیلن PP بوده و به لحاظ تنوع ضخامت و رنگ و ارزان بودن آن به تدریج در صنعت تولید کیسه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است.

ساک دستی پارچه ای از نظر ضخامت پارچه در دو گرماژ 60 و 90گرم  در کارخانه تک پک تولید میشود که با توجه به ضخامت پارچه کیفیت و قیمت آن نیز متغیر میباشد. رنگبندی کامل این محصول نیز در شرکت تولید و چاپ تک پک تولید میشود.

مدت زمان تحویل و ارسال ساک دستی چقدر است؟

مدت زمان تحویل سفارش8روز کاری میباشد که با توجه به تیراژ و ترافیک تولید این زمان متغیر میباشد که برای اطمینان از زمان میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.و بعد از تولید با توجه به در نظر گرفتن موقعیت مکانی و اولویت زمانی، محصول توسط باربری،ترمینال رای مشتری ارسال میشود. محل تحویل کالا درب کارخانه میباشد و به درخواست مشتری وکالتا تحویل موسسات حمل و نقل بار میگردد 

 

چگونه میتوانیم سفارش خود را ثبت کنیم؟!

برای ثبت سفارش ساک دستی پارچه ای میتوانید با شماره های قرار داده شده در قسمت تماس سایت  تماس حاصل کنید و یا از طریق پیام رسان واتساپ یا تلگرام با همکاران فروش ما صحبت کنید. نکاتی که باید در هنگام سفارش دادن به آن توجه کنید 1.سایز بگ مورد نظر خود را مشخص کنید (اگر در انتخاب سایز مشکل دارید . ابتدا سایز جعبه یا ظرف خود را گرفته و با کارشناسان فروش ما مشورت کنید تا سایز مناسب را به شما پیشنهاد کنند. 2.ضخامت 60گرم یا 90گرم را مشخص کنید 3.رنگ ساک دستی پارچه ای و رنگ چاپ روی آن و طرح خود را مشخص کنید (اگر طرح خاصی برای چاپ ندارید واحد طراحی ما در کنار شماست ) 4.تیراژ مورد نظر را تعیین  نمایید.