Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

  • ساک دستی پارچه ای بغل پاکتی دسته موزی

ساک دستی پارچه ای عطف دار دسته موزی:

قیمت ساک دستی بغل پاکتی دسته موزی

مدل بغل پاکتی با عطف دار یا باکس بگ دسته موزی یکی از شیک ترین مدل های شاپینگ بگ پارچه ای میباشد که بصورت باکس و سه وجهی میباشد یعنی علاوه بر عرض(راست به چپ) و ارتفاع (بالا به پایین) دارای قطر بغل و کف نیز میباشد که قطر بغل و کف عموما به اندازه 10سانت میباشد و بصورت سفارشی تا 20سانت قابل تولید میباشد که قطر طرفین و کف بزرگتر در قیمت نیز تاثیر گذار میباشد.
نوع دستگیره موزی یا پانچی این دستگیره فضای 5سانت بالای این نوع شاپینگ بگ را اشغال میکند که چهار انگشت از آن عبور میکند به همین دلیل برای انتخاب این مدل باید در نظر داشت که فضای مفید قرار گیری جنس شما پنج سانت پایین تر از بالای شاپینگ بگ میباشد.
ساک دستی عطف دار یا بغل پاکتی دسته موزی در گرماژهای 60 گرم و 90 گرم نیز تولید میشوند.

با فراگیر شدن استفاده از ساک دستی پارچه ای عطف دار در فروشگاه ها و مراکز خرید تولید کیسه های تبلیغاتی روز به روز با کیفیت بالاتر مورد توجه تولید کنندگان و مصرف کنندگان ساک دستی تبلیغاتی قرار گرفت. همچنین از جهت تبلیغات ماندگار کیف دستی پارچه ای نسبت به نایلون های تبلیغاتی از دوام بالاتر و همچنین رنگبندی متنوع تری برخوردار می باشند.در ساک دستی پارچه ای عف دار از گرماژ های مختلفی همچون 60گرم و 90گرم استفاده میشود که در قیمت ساک دستی پارچه ای عطف دار موثر میباشند و همچنین از لحاظ مدل تولید به دسته های مدل ساک دستی فلت و بغل پاکتی یا کیسه پارچه ای عطف دار تقسیم میشوند.

جنس پاکت پارچه ای تبلیغاتی چیست؟

جنس ساک دستی تبلیغاتی، "اسپان باند" یا پارچه سوزنی میباشد که دارای دو نوع بافت دانه برنجی و سوزنی در بازار ایران میباشد پارچه اسپان باند از پلی پروپیلن PP بوده و به لحاظ تنوع ضخامت و رنگ و ارزان بودن آن به تدریج در صنعت تولید کیسه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است.

منظور از گرماژ در ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

در این نوع پارچه ها که مورد مصرف تولید ساک دستی قرار میگیرد معمولا از دو ضخامت 60گرم و 90گرم استفاده میشود که بیانگر وزن پارچه سوزنی در یک متر مربع میباشد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی 90گرم نسبت به کیسه تبلیغاتی 60گرم از تحمل وزن بالاتری برخوردار میباشد.که نوع ضخامت و گرماژ در قیمت پارچه سوزنی تاثیر دارد.


کاربرد ها و موارد مصرف بگ پارچه ای:

از جمله موارد مصرف این کالا برای فروشگاه ها و بوتیک های پوشاک ، نمایشگاه های کالا و تبلیغات ، بسته بندی ذغال ، ساک دستی بیمارستانی ، بسته بندی ملزومات در همایش ها و سمینار ها ، بسته بندی نمک ، بسته بندی خاک باغچه و کود ، قطعات کامپیوتر ، ساعت و هدایا و... میباشد.

انواع چاپ کیسه تبلیغاتی و چاپ روی ساک تبلیغاتی پارچه ای:

پر مصرف ترین و پرکاربرد ترین چاپ روی این پاکت های پارچه ای چاپ سیلک میباشد که بصورت تک رنگ دو رنگ و سه رنگ و.. بصورت تفکیکی قابل اجرا میباشد و همچنین از رنگ های اصلی چاپ و رنگهای ترکیبی و رنگهای خاص مانند طلایی و نقره ای و فلورسنت میباشد،

طرح استاندارد برای ساخت شابلون و کلیشه چاپ کیسه سوزنی باید بصورت تک رنگ و مشکی باشد و با رزولیشن 300 در پسوند های jpg یا psd یا pdf یا tiff ذخیره و ارسال شود.

  همچنین میتوان از چاپ تمام رنگی در تیراژ های بالا بر روی این نوع پارچه استفاده کرد.

ساک دستی بغل پاکتی با دسته پانچی
قیمت ساک دستی پارچه ای
ساک دستی تبلیغاتی بغل پاکتی

تولید ساک دستی پارچه ای به چه صورت انجام میشود؟

در تولید و چاپ تک پک ساک های پارچه ای با ماشین آلات تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست با کیفیت و دقت بالا در مدت زمان کوتاه تولید میشوند . که در مقایسه با روش های تولید دستی از کیفیت بسیار بالاتر و قیمت مناسب تری برخوردار میباشند.

 

ساک دستی پارچه ای، دوستدار محیط زیست:

پاکت های پارچه ای از این لحاظ که بعد از دریافت توسط مصرف کننده مدتهای طولانی برای موارد مختلف مصرف استفاده میشوند و ماننده نایلون و نایلکس یکبار مصرف و دور انداز نیستند دوستدار محیط زیست محسوب میشوند و تجزیه آن در طبیعت بسیار زودتر از مواد نایلونی میباشد.

حداقل تیراژ

حداقل تعداد قابل سفارش در ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی برای هر رنگ و هر سایز و مدل هزار عدد میباشد.

تحمل وزن

قابلیت تحمل وزن در ساک دستی تبلیغاتی 60گرم حداکثر 10کیلوگرم و در گرماژ90 حداکثر 15کیلوگرم میباشد.

قیمت ساک دستی

برای دریافت قیمت ساک دستی میتواند به  صفحه لیست قیمت مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  • اگر نیاز به مشاوره و خرید محصول دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.