Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

  • ساک دستی بغل پاکتی دسته زنبیلی

ساک پارچه ای عطف دار دسته بندی

مدل بغل پاکتی با عطف دار یا باکس بگ دسته بندی یکی از شیک ترین مدل های شاپینگ بگ پارچه ای میباشد که بصورت باکس و سه وجهی میباشد یعنی علاوه بر عرض(راست به چپ) و ارتفاع (بالا به پایین) دارای قطر بغل و کف نیز میباشد که قطر بغل و کف عموما به اندازه 10سانت میباشد و بصورت سفارشی تا 20سانت قابل تولید میباشد که قطر طرفین و کف بزرگتر در قیمت نیز تاثیر گذار میباشد.
نوع دستگیره بندی و یا زنبیلی یا لوپ در این مدل باعث میشود تمام فضای ساک دستی بطور کامل مورد استفاده قرار گیرد و فضای مفید قرار گیری جنس شما کل عرض و ارتفاع بگ میباشد . از دیگر مزایای این نوع شاپینگ بگ دسته زنبیلی انتخاب رنگ دستگیره مجزا از رنگ خود ساک دستی میباشد که میتوان رنگ آن را با رنگ چاپ ست کرد و زیبایی بصری محصول را بالاتر برد.
ساک دستی عطف دار یا بغل پاکتی دسته موزی در گرماژهای 60 گرم و 90 گرم نیز تولید میشوند.

با فراگیر شدن استفاده از ساک دستی پارچه ای عطف دار در فروشگاه ها و مراکز خرید تولید کیسه های تبلیغاتی روز به روز با کیفیت بالاتر مورد توجه تولید کنندگان و مصرف کنندگان ساک دستی تبلیغاتی قرار گرفت. همچنین از جهت تبلیغات ماندگار کیف دستی پارچه ای نسبت به نایلون های تبلیغاتی از دوام بالاتر و همچنین رنگبندی متنوع تری برخوردار می باشند.

در ساک دستی پارچه ای عطف دار از گرماژ های مختلفی همچون 60گرم و 90گرم استفاده میشود که در قیمت ساک دستی پارچه ای عطف دار موثر میباشند و همچنین از لحاظ مدل تولید به دسته های مدل ساک دستی فلت و بغل پاکتی یا کیسه پارچه ای عطف دار تقسیم میشوند.

جنس ساک دستی تبلیغاتی، "اسپان باند" یا پارچه سوزنی میباشد که دارای دو نوع بافت دانه برنجی و سوزنی در بازار ایران میباشد پارچه اسپان باند از پلی پروپیلن PP بوده و به لحاظ تنوع ضخامت و رنگ و ارزان بودن آن به تدریج در صنعت تولید کیسه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است.

در این نوع پارچه ها که مورد مصرف تولید ساک دستی قرار میگیرد معمولا از دو ضخامت 60گرم و 90گرم استفاده میشود که بیانگر وزن پارچه سوزنی در یک متر مربع میباشد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی 90گرم نسبت به کیسه تبلیغاتی 60گرم از تحمل وزن بالاتری برخوردار میباشد.که نوع ضخامت و گرماژ در قیمت پارچه سوزنی تاثیر دارد.

ساک دستی بغل پاکتی دسته زنبیلی

کاربرد ها و موارد مصرف ساک دستی عطف دار یا بغل پاکتی:

از جمله موارد مصرف این کالا برای فروشگاه ها و بوتیک های پوشاک ، نمایشگاه های کالا و تبلیغات ، بسته بندی ذغال ، ساک دستی بیمارستانی ، بسته بندی ملزومات در همایش ها و سمینار ها ، بسته بندی نمک ، بسته بندی خاک باغچه و کود ، قطعات کامپیوتر ، ساعت و هدایا و رستوران ها... میباشد.

انواع چاپ کیسه تبلیغاتی و چاپ روی ساک تبلیغاتی پارچه ای:

پر مصرف ترین و پرکاربرد ترین چاپ روی این پاکت های پارچه ای چاپ سیلک میباشد که بصورت تک رنگ دو رنگ و سه رنگ و.. بصورت تفکیکی قابل اجرا میباشد و همچنین از رنگ های اصلی چاپ و رنگهای ترکیبی و رنگهای خاص مانند طلایی و نقره ای و فلورسنت میباشد،

نحوه سفارش ساک دستی:

برای سفارش ساک دستی باید موارد زیر برای نوشتن و ارسال صورت سفارش در نظر گرفته شود:

- سایز کیسه (عرض و ارتفاع ) در کار های فلت یا تخت . عرض ارتفاع و اندازه پاکت بغل در نمونه های ساک دستی های بغل کاست

- رنگ پارچه مورد استفاده

- گرماژ و ضخامت پارچه اسپان باند مورد استفاده پاکت پارچه ای

- نوع دسته ( دسته زنبیلی یا دسته موزی ) ( همچنین نوع دسته میتواند متمایز از رنگ بدنه ساک خرید انتخاب شود)

- چاپ روی ساک دستی (تکرو یا دورو )

- طرح دوخت بالای کار که بصورت دوخت ساده و دوخت با طرح گل میباشد

- رنگ چاپ ( روی ساک دستی سفید همه رنگ های اصلی و ترکیبی چاپ قابل اجرا میباشد ) روی ساک دستی های تیره مانند مشکی ،سورمه ای ، قهوه ای سوخته ، زرشکی، آبی کاربنی چاپ با رنگهای طلایی و نقره ای صورت میپذیرد.

بعد از ارسال سفارش توسط شرکت پیش فاکتور فروش صادر میشود، شما میتوانید با کنترل دقیق پیش فاکتور و واریز پیش پرداخت سفارش خود را بصورت نهایی ثبت کنید و همچنین در صورت درخواست چاپ روی آن طرح خود را جهت تایید نهایی برای همکاران ما به وسیله تلگرام یا ایمیل طبق استاندارد توضیح داده شده در مطلب فوق ارسال کنید

مدت زمان تحویل و ارسال :

مدت زمان تحویل سفارش8روز کاری میباشد که با توجه به تیراژ و ترافیک تولید این زمان متغیر میباشد که برای اطمینان از زمان میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.و بعد از تولید با توجه به در نظر گرفتن موقعیت مکانی و اولویت زمانی، محصول توسط باربری،ترمینال،تیپاکس برای مشتری ارسال میشود. محل تحویل کالا درب کارخانه میباشد و به درخواست مشتری وکالتا تحویل موسسات حمل و نقل بار میگردد 

حداقل تیراژ

حداقل تعداد قابل سفارش در ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی برای هر رنگ و هر سایز و مدل هزار عدد میباشد.

تحمل وزن

قابلیت تحمل وزن در ساک دستی تبلیغاتی 60گرم حداکثر 10کیلوگرم و در گرماژ90 حداکثر 15کیلوگرم میباشد.

قیمت ساک دستی

برای دریافت قیمت ساک دستی میتواند به  صفحه لیست قیمت مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.