Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

  • ساک دستی پارچه ای فلت دسته بندی

ساک دستی مدل فلت دسته بندی

ساک دستی پارچه ای مدل فلت دسته بندی از مدل های پرکاربرد در شاپینگ بگ های پارچه ای میباشد که فقط دارای عرض(چپ به راست) و ارتفاع (بالا به پایین) میباشد که از ساده ترین نوع مدل ساک پارچه ای میباشد . از مزایای این مدل قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر مدل ها و شیک بودن آن میباشد.نوع دستگیره بندی و یا زنبیلی یا لوپ در این مدل باعث میشود تمام فضای ساک دستی بطور کامل مورد استفاده قرار گیرد و فضای مفید قرار گیری جنس شما کل عرض و ارتفاع بگ میباشد . از دیگر مزایای این نوع شاپینگ بگ دسته زنبیلی انتخاب رنگ دستگیره مجزا از رنگ خود ساک دستی میباشد که میتوان رنگ آن را با رنگ چاپ ست کرد و زیبایی بصری محصول را بالاتر برد.

با فراگیر شدن استفاده از ساک دستی پارچه ای عطف دار در فروشگاه ها و مراکز خرید تولید کیسه های تبلیغاتی روز به روز با کیفیت بالاتر مورد توجه تولید کنندگان و مصرف کنندگان ساک دستی تبلیغاتی قرار گرفت. همچنین از جهت تبلیغات ماندگار کیف دستی پارچه ای نسبت به نایلون های تبلیغاتی از دوام بالاتر و همچنین رنگبندی متنوع تری برخوردار می باشند.در ساک دستی پارچه ای فلت از گرماژ های مختلفی همچون 60گرم و 90گرم استفاده میشود که در قیمت ساک دستی پارچه ای عطف دار موثر میباشند و همچنین از لحاظ مدل تولید به دسته های مدل ساک دستی فلت و بغل پاکتی یا کیسه پارچه ای عطف دار تقسیم میشوند.

**قابل توجه است که این فلت بگ های دسته بندی میتوانند بصورت کف گاست یا زیر پاکتی هم تولید شوند.

خرید ساک دستی تبلیغاتی

جنس پاکت پارچه ای تبلیغاتی چیست؟

جنس ساک دستی تبلیغاتی، "اسپان باند" یا پارچه سوزنی میباشد که دارای دو نوع بافت دانه برنجی و سوزنی در بازار ایران میباشد پارچه اسپان باند از پلی پروپیلن PP بوده و به لحاظ تنوع ضخامت و رنگ و ارزان بودن آن به تدریج در صنعت تولید کیسه تبلیغاتی مورد توجه قرار گرفته است.

منظور از گرماژ در ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

در این نوع پارچه ها که مورد مصرف تولید ساک دستی قرار میگیرد معمولا از دو ضخامت 60گرم و 90گرم استفاده میشود که بیانگر وزن پارچه سوزنی در یک متر مربع میباشد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی 90گرم نسبت به کیسه تبلیغاتی 60گرم از تحمل وزن بالاتری برخوردار میباشد.که نوع ضخامت و گرماژ در قیمت پارچه سوزنی تاثیر دارد.

کاربرد ها و موارد مصرف بگ پارچه ای:

از جمله موارد مصرف این کالا برای فروشگاه ها و بوتیک های پوشاک ، نمایشگاه های کالا و تبلیغات ، بسته بندی ذغال ، ساک دستی بیمارستانی ، بسته بندی ملزومات در همایش ها و سمینار ها ، بسته بندی نمک ، بسته بندی خاک باغچه و کود ، قطعات کامپیوتر ، ساعت و هدایا و... میباشد.

انواع چاپ کیسه تبلیغاتی و چاپ روی ساک تبلیغاتی پارچه ای:

پر مصرف ترین و پرکاربرد ترین چاپ روی این پاکت های پارچه ای چاپ سیلک میباشد که بصورت تک رنگ دو رنگ و سه رنگ و.. بصورت تفکیکی قابل اجرا میباشد و همچنین از رنگ های اصلی چاپ و رنگهای ترکیبی و رنگهای خاص مانند طلایی و نقره ای و فلورسنت میباشد،

طرح استاندارد برای ساخت شابلون و کلیشه چاپ کیسه سوزنی باید بصورت تک رنگ و مشکی باشد و با رزولیشن 300 در پسوند های jpg یا psd یا pdf یا tiff ذخیره و ارسال شود.

  همچنین میتوان از چاپ تمام رنگی در تیراژ های بالا بر روی این نوع پارچه استفاده کرد.

نمونه فیلم ساک دستی زیرپاکتی:

ساک دستی پارچه ای، دوستدار محیط زیست:

پاکت های پارچه ای از این لحاظ که بعد از دریافت توسط مصرف کننده مدتهای طولانی برای موارد مختلف مصرف استفاده میشوند و ماننده نایلون و نایلکس یکبار مصرف و دور انداز نیستند دوستدار محیط زیست محسوب میشوند و تجزیه آن در طبیعت بسیار زودتر از مواد نایلونی میباشد.


تولید ساک دستی پارچه ای به چه صورت انجام میشود؟

در تولید و چاپ تک پک ساک های پارچه ای با ماشین آلات تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست با کیفیت و دقت بالا در مدت زمان کوتاه تولید میشوند . که در مقایسه با روش های تولید دستی از کیفیت بسیار بالاتر و قیمت مناسب تری برخوردار میباشند.

همچنین امکان تولید در تیراژهای بالا در کمترین زمان ممکن امکان پذیر میباشد .


مورد مصارف ساک دستی پارچه ای در چه زمینه هایی میباشد؟

ساک دستی پارچه ای به دلیل کارایی و استحکام بالا در صنایع مختلف و کسب کارهای مختلفی کاربرد دارد که پرمصرف ترین آنها را میتوان  فروشگاه های لباس و مواد غذایی، رستوران ها و فست فود ها ، بسته بندی نمک ، بسته بندی ذغال ، بسته بندی خاک ، انواع نمایشگاه ها و.. نام برد .

رنگبندی ساک تبلیغاتی:

تنوع رنگ در کیسه های تبلیغاتی پارچه ای بالا میباشد و شامل رنگ های اصلی و رنگهای تکمیلی میشود. برخی از رنگهای پرکاربرد در تولید کیف پارچه ای سوزنی به شرح زیر میباشد:

سفید ، مشکی، نقره ای ، کرم قهوه ای یا نسکافه ای ، قرمز  ، آبی کاربنی ،  قهوه ای سوخته ، سبز ، زرشکی ، نارنجی ، زرد ، بنفش یاسی ، فیروزه ای

ساک دستی تبلیغاتی
ساک پارچه ای با دسته زنبیلی
ساک پارچه ای کف کاست با دسته بندی
قیمت ساک دستی پارچه ای
خرید ساک دستی پارچه ای
تولید ساک دستی فلت با دسته زنبیلی

نحوه سفارش ساک دستی:

برای سفارش ساک دستی باید موارد زیر برای نوشتن و ارسال صورت سفارش در نظر گرفته شود:

- سایز کیسه (عرض و ارتفاع ) در کار های فلت یا تخت . عرض ارتفاع و اندازه پاکت بغل در نمونه های ساک دستی های بغل کاست

- رنگ پارچه مورد استفاده

- گرماژ و ضخامت پارچه اسپان باند مورد استفاده پاکت پارچه ای

- نوع دسته ( دسته زنبیلی یا دسته موزی ) ( همچنین نوع دسته میتواند متمایز از رنگ بدنه ساک خرید انتخاب شود)

- چاپ روی ساک دستی (تکرو یا دورو )

- طرح دوخت بالای کار که بصورت دوخت ساده و دوخت با طرح گل میباشد

- رنگ چاپ ( روی ساک دستی سفید همه رنگ های اصلی و ترکیبی چاپ قابل اجرا میباشد ) روی ساک دستی های تیره مانند مشکی ،سورمه ای ، قهوه ای سوخته ، زرشکی، آبی کاربنی چاپ با رنگهای طلایی و نقره ای صورت میپذیرد.

بعد از ارسال سفارش توسط شرکت پیش فاکتور فروش صادر میشود، شما میتوانید با کنترل دقیق پیش فاکتور و واریز پیش پرداخت سفارش خود را بصورت نهایی ثبت کنید و همچنین در صورت درخواست چاپ روی آن طرح خود را جهت تایید نهایی برای همکاران ما به وسیله تلگرام یا ایمیل طبق استاندارد توضیح داده شده در مطلب فوق ارسال کنید

حداقل تیراژ

حداقل تعداد قابل سفارش در ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی برای هر رنگ و هر سایز و مدل هزار عدد میباشد.

تحمل وزن

قابلیت تحمل وزن در ساک دستی تبلیغاتی 60گرم حداکثر 10کیلوگرم و در گرماژ90 حداکثر 15کیلوگرم میباشد.

قیمت ساک دستی

برای دریافت قیمت ساک دستی میتواند به  صفحه لیست قیمت مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  • اگر نیاز به مشاوره و خرید محصول دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.